PRANIE EKSTRAKCYJNE

PRANIE EKSTRAKCYJNE
[html ]

Pranie ekstrakcyjne to wprowadzanie pod dużym ciśnieniem, wody z detergentem, który usuwa wszelki brud. Jednocześnie brud jest odsysany. Dywan jest z wierzchu lekko wilgotny, od spodu zaś suchy. Czyszczenie podciśnieniowe zapewnia dogłębne usunięcie wszelkich zabrudzeń. Krzesła, sofy, fotele, kanapy, etc. przy pomocy specjalnej małej ssawki, która pozwala na czyszczenie wszelkich najmniejszych powierzchni i załamań oraz niedostępnych miejsc. Czyszczenie odbywa się pod ciśnieniem, tak samo jak w przypadku dywanów i wykładzin..

Czyszczenie wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej. Pierzemy wszelkiego rodzaju wykładziny i dywany w domach i firmach.

Jeśli chcesz odświeżyć wykładzinę, wyczyścić dywan, pozbyć się plam lub nie miłego zapachu, to trafiłeś idealnie. Oferujemy profesjonalne, antyalergiczne czyszczenie dywanów, tapicerek, wykładzin w domu klienta, biurze lub siedzibie firmy.

Firmy KARCHER nie trzeba nikomu przedstawiać, niemiecka marka jest znana na całym świecie. Pracujemy na najlepszych urządzeniach firmy KARCHER i profesjonalnej chemii.

Sprzęt posiada od nowa zaprojektowany silnik i system filtracji, co charakteryzuje go bardzo wysoką siłą ssania. Specjalnie zaprojektowana dysza spryskująco – odsysająca pozwala na skuteczne odsysanie wilgoci przez to czyszczone powierzchnie wysychają w bardzo szybkim tempie.

[/html]